Каталог  

  Авторизация  
Логин
Пароль

Мой пароль?  |  Регистрация

  Валюта  
Выберите тип валюты:

  Сейчас на сайте  
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

  Поиск  
искать в найденном
Расширенный поиск

  Курсы  

Курс для починаючих лікарів.

  Курс № 1 «Сучасні запрограмовані брекети. Різні опорні елементи. Дуги з новітніх сплавів, їх застосування на етапах ортодонтичного лікування апаратом «прямої дуги». Сучасні матеріали  та методи встановлення апарата в порожнині рота»

 

 

1 День

10-00 – 13-30

Лекційна частина “Конструктивні особливості складових елементів апарату прямої дуги замкових пристроїв – брекетів, трубок, кілець і дуг, допоміжних пристроїв та їх застосування на основних етапах ортодонтичного лікування”.

13-30 – 14-30

  Перерва на обід

14-30 – 18-00

 

Практична частина.

Фіксація опорної частини апарату. Підбір замків та стандартних кілець,

припасовка їх на моделі та в порожнині рота.

Технологія фіксації опорних кілець на склоіономерні цементи, інструментарій, можливі ускладнення та засоби їх запобігання. Підбір та фіксація  дуги Гажгар’яна, активування дуги на різну дію.

 

2 День

10-00 – 13-30

Практична частина.

Позиціювання брекетів. Прямий та непрямий засоби фіксації брекетів, технологія наклеювання на сучасні матеріали.

13-30 – 14-30

Перерва на обід

14-30 – 18-00

Розглядання фаз лікування. Вибір ортодонтичної дуги із різноманітних сучасних сплавів в залежності від фази лікування. Фіксація ортодонтичної дуги в пазах брекетів за допомогою еластичної, та металевої лігатур. Правила та технологія встановлення відкриваючих  пружин, внутриротових еластиків, різних типів дії, відпрацювання навичок роботи з різними ортодонтичними інструментами.

        

 

Лектор: Камалова Світлана Вікторівна - лікар-ортодонт вищої категорії,  член Асоціації Ортодонтіов України, член  Професійної Спілки Ортодонтів Росії,  член Європейської Асоціації Ортодонтів,  стаж роботи більше 18 років.

 

Попередня реєстрація та передплата за курс обов’язкова. При відмові учасника від курсу за 10 днів до його початку  - 50% вартості не повертається в зв’язку з організаційними витратами. При відмові за 5 днів - 100% від повної вартості 

 

По всім питанням звертатися по тел.: 8(044)221-43-51, 331-79-61 

 

 

Версия для печати